Вторник, 19.10.2021, 23:37

Приветствую Вас Гость

(098)2869706 (050)2646006 (093)5441312

        ТЕРИТОРІЯ EUROPE (EUR)

                    А Економ

                  Медичні витрати (А) 30 000€

Тривалість подорожі 30діб  140,00грн.

Тривалість подорожі 60діб 200,00грн

Тривалість подорожі 90 діб 260,00грн

Тривалість подорожі 180 діб 300,00грн

Тривалість подорожі 365 діб 480,00грн

Полис высылаем по НОВОЙ ПОЧТЕ(Доставка бесплатно).Для оформления нужны:

фото загранпаспорта,количество дней, с какого числа действует - на вайбер (095)2001709

Страхування подорожуючих за кордон

      Міжнародний договір страхування АТ « СГ «Ю.БІ.АЙ.» (поліс) гарантує Туристу при настанні раптового         захворювання або нещасного випадку за кордоном покриття в необхідному обсязі невідкладної медичної допомоги та/або оплату даних витрат після повернення в країну постійного проживання.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід до кожного Страхувальника
  • СГ «Ю.БІ.АЙ» акредитована в посольствах усіх країн світу;
  • Конкурентоспроможні тарифи, гнучка система знижок;
  • On-line програма з оформлення міжнародного договору;
  • Надаємо страховий захист  жінкам із строком вагітності до 29 тижня;

Організацію необхідних для  туриста послуг за кордоном забезпечує Міжнародна асистанська компанія SAVITAR GROUP

Програма страхування А Econom

ПОСЛУГИ, ВАРТІСТЬ НАДАННЯ ЯКИХ ВІДШКОДОВУЄ СТРАХОВИК:

                     Невідкладна медична допомога, яка надана Застрахованій особі при раптовому захворюванні та/або нещасному випадку, якщо з медичної точки зору стан здоров’я Застрахованого вимагає надання невідкладної швидкої допомоги, екстреної госпіталізації до стаціонару.

  Транспортування Застрахованої особи, в разі клінічної необхідності, за медичними показаннями виключно до найближчої профільної лікарні автомашиною швидкої допомоги або іншим транспортним засобом.

           Репатріація Застрахованої особи з необхідним медичним супроводом (якщо такий супровід призначений лікарем та узгоджений із Асистанською компанією) від місця перебування цієї особи за кордоном у країну її постійного проживання. Страховик відшкодовує витрати на репатріацію Застрахованої особи в розмірі до 500 (п’ятсот) Євро/Доларів США (в залежності від валюти страхової суми). Кінцевим пунктом маршруту репатріації у країні постійного проживання є конкретний аеропорт або певний митний пункт у цій країні. Рішення про необхідність і можливість репатріації, а також про вибір засобу її здійснення і маршрут приймає Страховик за узгодженням із Асистанською компанією, медичним закладом та лікарем Застрахованої особи.

           Репатріація останків Застрахованої особи (у разі її смерті внаслідок нещасного випадку або раптового захворювання) в країну постійного проживання, або поховання (кремація) тіла Застрахованої особи в країні знаходження. Всі заходи із надання цих послуг організовує виключно Асистанська компанія за узгодженням із Страховиком.

Страховик відшкодовує витрати виключно за мінімально необхідним набором послуг з поховання (кремації) тіла Застрахованої особи в країні перебування, але не більше 500 (п’ятсот) Євро/Доларів США (в залежності від валюти страхової суми). Кінцевий пункт маршруту репатріації визначається за згодою сторін Договору. Зокрема, ним може бути аеропорт/залізнична станція, найбільш близько розташовані до передбачуваного місця поховання Застрахованої особи у країні її постійного проживання, або митний пункт, найближчий до кордону, у країні постійного проживання Застрахованої особи.

ПРИМІТКА. Для організації репатріації родичі померлого повинні в найкоротший строк надати Страховику належним чином оформленні документи, що підтверджують їх родинний зв’язок із померлою Застрахованою особою, а також заяву-підтвердження про готовність забрати тіло померлого після перевезення труни на митну територію країни, де постійно проживала Застрахована особа. Вид транспорту  та строки репатріації визначаються Страховиком.